A co vy, už máte plán?

Dejte si předsevzetí na zdokonalení svého domova a hrajte o 3× 20 000 Kč na stavebko!Soutěžit
Když chceme dosáhnout velkých věcí, je dobré je rozdělit na menší úkoly. A svých cílů dosáhnout krok za krokem. Naplánujte si s námi předsevzetí do nového roku a přibližte se ke svému ideálu bydlení.

Jen tři kroky

Začněte plánovat s námi. Teď je na to správný čas! Tři vylosovaní soutěžící od nás dostanou 20 000 Kč na stavebko. Zároveň všichni soutěžící budou mít přístup k soutěžním výhodám s překvapením.

Vyplňte všechny TŘI KROKY k vašemu ideálnímu bydlení. Jakmile budete hotovi, potvrďte souhlas s podmínkami akce a se zařazením do slosování.

Už jste plán vyplnili dříve? Nevadí, stačí kroky aktualizovat nebo jen znovu potvrdit a vzápětí budete zařazeni mezi soutěžící. Kroky můžete kdykoli v budoucnu upravit nebo si odškrtnout, jako hotové.

A co dalšího můžete vyhrát?

Všichni účastníci soutěže se mohou těšit na speciální výhody, které obsahují několik výherních kódů. Pokud budete mít štěstí, získáte nejen slevu u partnera, ale zároveň vám přispějeme na nákup, a to až do výše 10 000 Kč.


Pro účast v soutěži se musíte přihlásit.Přihlásit

Znáte ten pocit zadostiučinění, když si můžete odškrtnout ze seznamu hotový úkol? V tomto případě je to skoro stejné. Sice vám úkoly neubývají, ale můžete si prohlédnout, čeho všeho už jste na cestě za svým ideálním bydlením dosáhli. A navíc si stále systematicky zlepšujete kvalitu bydlení a získáte motivaci k dalším krokům.

Hodně štěstí při cestě za vašimi plány!