Bydlete jako správný chlap

3. 1. 2017, Izabela Nováková

Zařizování bydlení má na starosti většinou žena. Ale co když chtějí muži bydlet jako správní chlapi? Nebojte se doma prosadit alespoň jeden pokoj ve vašem vlastním stylu. Pomůže vám k tomu designový průvodce nejzajímavějšími kousky, které si doma hravě zvládne vyrobit každý šikovný muž

 

Vyčarujte industriální svícen
Stačí vám k tomu starý řetěz od kola. Očistěte jej od oleje a omotejte kolem čajových svíček. Výroba cyklistického svícnu je tak jednoduchá, že se tomu snad ani nedá říkat výroba.

Využijte prázdné plechovky, lahve i soudky
Když už si grafici světoznámých pivních značek dali takovou práci s designem, je škoda vypitou plechovku zmačkat a hodit do koše. Stačí jí vyříznout dno, nasadit na držák se žárovkou a máte stylové pivní osvětlení.
Z lahví zase mohou vzniknout originální hodiny. Strojek s ručičkami pořídíte za pár korun a pak už stačí jen zvládnout dvanáct lahví.
Využít se dá i pivní soudek. Do vršku instalujte žárovky, uchem prostrčte kabel a místo víka přiklopte skleněnou deskou. Vznikne sympatický stoleček.

Vyrobte si osobní věšák
Patříte mezi milovníky těžké manuální práce? Ohněte ve svěráku tři bytelné klíče a provrtejte je. Jste spíše intelektuální typ, co miluje golf? Rozřežte omlácené hole a vyrobte z nich luxusně vyhlížející věšák. Bude se hezky vyjímat nejen v předsíni, ale i v pracovně.
Odvažte se prosadit svoje chlapské plány. A bydlete po svém.


Foto: Hative.com, Dose.com, Etsy.com, Reupcycled.com

Napište nám

Zanechte nám své kontaktní údaje a my se vám v nejbližší době nezávazně ozveme.

Všechny položky jsou povinné.

Napište nám

Zanechte nám své kontaktní údaje a my se vám v nejbližší době nezávazně ozveme.

Všechny položky jsou povinné.

Informace zde obsažené nejsou nabídkou (návrhem na uzavření smlouvy) ani veřejným příslibem ČMSS. K získání a využití uvedených produktů a služeb je třeba uzavřít s ČMSS smlouvu a splnit podmínky uvedené ve smlouvě.
ČMSS není povinna smlouvu uzavřít. 2018 © Českomoravská stavební spořitelna, a.s.