< zpět

Odměňte se za dobrou práci a ZÍSKEJTE KREDITY

Připravte registrace do věrnostního programu pro své klienty, získejte kredity a za ně si objednejte reklamní předměty a dárky.

Benefity registrace

Už jste nějakého klienta registrovali? Pak víte, že předregistrace vám zabere jen chviličku. A za každou klientem potvrzenou registraci vzápětí dostanete 50 kreditů a váš klient přístup k výhodám Věrnostního programu ČMSS.

1 REGISTRACE = 50 KREDITŮ = 50 Kč

Nenechávejte ležet peníze ladem a vezměte si, co Vám právem náleží...

Registrovat klienty


Pokud nevíte, jak postupovat, nebo si prostě jenom nejste jistí, přečtěte si, jak na to...

Základní postup registrace

Nejde o nic těžkého, vyplníte jen pár údajů o svých klientech – e-mail, jméno a příjmení. Napřed se přihlaste (případně registrujte) ve věrnostním programu Najděte se ve vlastním. Následně se kliknutím na své jméno (vpravo nahoře) podívejte do profilu. Tam vás zajímá ikona Klienti.

Po kliknutí na ikonu se vám zobrazí přehled vámi registrovaných klientů (pokud ještě klienty zaregistrované nemáte, tak je prázdný). Nového klienta přidáte tak, že kliknete na tlačítko “+ předregistrace klienta

Ukáže se vám formulář a teď už stačí jen vyplnit jméno, příjmení a e-mail klienta. Po potvrzení přijde klientovi e-mail s výzvou k dokončení registrace a vy v něm budete zmíněni jako registrující.


Chcete podrobnější návod? Zajímá vás, jak proměnit kredity na slevu do eShopu? Jaké jsou vlastně výhody věrnostního programu?
Pro odpovědi či postupy mrkněte do našeho jednoduchého manuálu k registracím.