Užijte si hravé léto, bavte se pexesem a soutěžte o ceny :)

Oblíbili jste si pexeso a rádi s námi soutěžíte? Přihlaste se do letní série pexesových soutěží o ceny nejen našich partnerů.

3 kola, každé 4 úrovně + bonusové ceny

K zařazení do slosování o ceny daného kola vám stačí uhrát tři body. Ale jestli chcete šanci na výhry znásobit, hrajte s námi dál a postupujte do dalších úrovní. Na konci kola proběhne slosování o ceny, ve kterém budete tolikrát, kolika úrovní ve hře dosáhnete (druhá úroveň znamená, že jste 2x ve slosování, maximum jsou však v každém kole čtyři úrovně = nejvýše můžete být ve slosování daného kola 4×).

A jak tedy svou šanci zvýšíte?

První tři body vám zajistí první úroveň a to, že jste ve slosování. Druhé úrovně dosáhnete s 10 body, do třetí postoupíte s 50 body a když se vám povede získat 100 bodů, dostanete se na finální čtvrtou úroveň a automaticky se dostáváte počtvrté do slosování.

A máme pro vás ještě jeden důvod, proč hrát dál – jako bonus na závěr kola odměníme tři hráče, kteří dosáhnou nejvyššího skóre, poukazem na nákup v našem e-shopu v hodnotě 500 Kč a dopravou zdarma :)

O co vlastně hrajeme?

19. 6. – 10. 7. První soutěž jsme připravili ve spolupráci s partnerem SCANquilt. Tři vylosovaní hráči dostanou jako výhru plážovou osuškou Velur v hodnotě 1290 Kč.
11. 7. – 31. 7. Do druhé soutěže dal své ceny Leifheit, konkrétně to bude Vysavač 2v1 Leifheit v hodnotě 4490 Kč, Žehlicí prkno Leifheit v hodnotě 1990 Kč a nakonec Vysavač na okna Leifheit v hodnotě 1490 Kč.
1. 8. – 10. 8. A do třetice všeho dobrého – do závěrečné soutěže věnuje ceny naše Liška a můžete se těšit na Apple iPhone 8 64GB, kufry Samsonite a čtečku Kindle.
Pro prvních 100 hráčů z těch, kteří dosáhnou magické hranice 1000 bodů máme připravený poukaz do našeho e-shopu v hodnotě 150 Kč. Samozřejmostí je doprava zdarma. Tak neváhejte a „pojďte pane, budeme si hrát...“

Chci si zahrátPravidla soutěže