Udělej si sám

Udělej si sám. Poradíme vám jak to zvládnout sám a ušetřit. Montáže oken i vstupních dvěří, dlažby a obklady. To vše můžete zvládnout sami. Dodáme vám odvahu začít!

Poradíme vám jak to zvládnout sám a ušetřit. Montáže oken i vstupních dvěří, dlažby a obklady. To vše můžete zvládnout sami. Dodáme vám odvahu začít!

přečíst celé

Odhad nákladů na rekonstrukci

Odhad nákladů na rekonstrukci. Jak odhadnout náklady na rekonstrukci, jako je sanace střechy a fasády, oprava tepelné izolace nebo rozšíření dispozic bydlení? Na příkladu typického rodinného domu vám ukážeme, s jakým množstvím prostředků počítat pro nejdůležitější vnitřní a vnější rekonstrukce.

Jak odhadnout náklady na rekonstrukci, jako je sanace střechy a fasády, oprava tepelné izolace nebo rozšíření dispozic bydlení? Na příkladu typického rodinného domu vám ukážeme, s jakým množstvím prostředků počítat pro nejdůležitější vnitřní a vnější rekonstrukce.

přečíst celé

Chcete dodat odvahu bydlet po svém?

Zanechte nám své kontaktní údaje a náš finanční poradce vám poradí s financováním vašeho bydlení.

Všechny položky jsou povinné.

Informace zde obsažené nejsou nabídkou (návrhem na uzavření smlouvy) ani veřejným příslibem ČMSS. K získání a využití uvedených produktů a služeb je třeba uzavřít s ČMSS smlouvu a splnit podmínky uvedené ve smlouvě.
ČMSS není povinna smlouvu uzavřít. 2017 © Českomoravská stavební spořitelna, a.s.