Kuchyně se zabudovanými spotřebiči

„Část rekonstrukce se nám povedlo šikovně naplánovat tak, že byla provedena, když jsme byli s manželkou na dovolené.“Fotogalerie (4)
500 000 Kč2 měsíce
Jiří N., Kroměříž

Pan Jiří z Kroměříže se rozhodl překvapit manželku k padesátinám kompletní rekonstrukcí kuchyně, koupelny a toalety zahrnující nejenom nové spotřebiče a výmalbu, ale rovnou i nové obklady a rozvody. „Měl to být dárek,“ vysvětluje pan Jiří, který oslovil firmu, kterou si původně přizval k rekonstrukci a výrobě kuchyně na míru. „Část rekonstrukce se nám povedlo šikovně naplánovat tak, že byla provedena, když jsme byli s manželkou na dovolené,“ pochvaluje si.

Celé překvapení probíhalo tak, že si pan Jiří sám zaměřil kuchyň a koupelnu, kamarád mu zpracoval nabídku a grafický návrh, který si společně schválili na počítači. Pak už stačilo jen poptat nábytek, nechat jej vyrobit a osadit. A vybrat barevné kombinace a doplňky do kuchyně a koupelny.

Vystěhovávání bytu před rekonstrukcí se už samozřejmě před manželkou utajit nedalo. V kuchyni došlo nakonec i na vybourávání a strhávání kachliček, předělávaly se rozvody, zapojovala voda, elektřina a plyn, brousila se podlaha. Rekonstrukce koupelny se potom už rovnou ujala firma.

„Úspěšnou přestavbu jsme oslavili pivečkem,“ směje se pan Jiří. „Nejtěžší rozhodnutí se týkalo naplánování termínu, kdy rekonstrukci provedeme. Odvahu jsme pak potřebovali k tomu vůbec začít. Smělé rozhodnutí bylo určitě i odjet v době rekonstrukce na dovolenou. Po návratu ale bylo všechno hotové. Včetně kuchyňské linky nainstalované přesně podle našich představ.“

Velká spokojenost s přestavbou i vstřícnou spoluprací s ČMSS ponoukla pana Jiřího, zdali se nepustit do další rekonstrukce prvního patra a nevyměnit stará střešní okna. A proč ne? ČMSS umí zajistit financování i dílčím stavebním projektům.

Odvahu dodal poradceKateřina Otavová

Kateřina Otavová

Praha 10telefon:225 227 658zanechat kontaktnajít jiného poradce

Klienti si chtěli zútulnit bydlení rekonstrukcí koupelny a kuchyně. Oslovili mně na základě doporučení. Nyní se společně těšíme z fotografií hotové rekonstrukce.

Kuchyně se zabudovanými spotřebičiKuchyně se zabudovanými spotřebičiKuchyně se zabudovanými spotřebičiKuchyně se zabudovanými spotřebiči

Spočítejte si vlastní půjčku

Chcete dodat odvahu bydlet po svém?Zanechte nám své kontaktní údaje a náš finanční poradce Kateřina Otavová vám poradí s financováním vašeho bydlení.
Vaše příjmení, minimálně 2 znaky
Vložte existující e-mailovou adresu
Poštovní směrovací číslo (bez mezer)
Zadejte ve tvaru (bez +420) 123456789
Jsem klientem ČMSS
Potvrzuji, že jsem se seznámil s Informačním memorandem
Pro odeslání musíte zaškrtnout
* povinná pole