Moderní dům u lesa s Havířovem za humny

„Když se nám narodilo druhé dítě, bylo už na čase se opravdu přestěhovat.“Fotogalerie (9)
3 000 000 Kč1 rok
Petr, Havířov

Petr a Kristýna si vždy přáli vlastní domek se zahradou. S prvním synem bydleli v bytě, po třech letech se ale dozvěděli, že trpí autismem. Pak přišel na svět druhý kluk a bylo na čase se opravdu přestěhovat. „Jako malý jsem bydlel v domě. A tak jsme chtěli více prostoru, kde si děti budou moct hrát,” vzpomíná Petr.

Začátek byl ale těžší, protože rodina měla starší nedořešené půjčky. „Když jsme se s paní Holtzerovou od Lišky poznali, tak jsem byla na mateřské. Předtím naše situace nebyla ideální, ale teď již oba dva chodíme do práce, což nám leccos ulehčuje,” říká Kristýna. S finanční poradkyní se začali otevřeně bavit o své finanční situaci. Paní Holtzerová vše propočítala a pomohla rodině naplánovat financování tak, aby jim potom zůstala jen půjčka na bydlení a mohli bydlet co nejdříve.

Hledání domu trochu trvalo, ale najednou se přes rodinnou známou dozvěděli, že se staví nové domky kousek od Havířova. „To, že to byla novostavba a z obou stran kousek do lesa, nás zaujalo, a tak jsme si šli dům prohlédnout. Z venku vypadal malý, ale jak jsme vešli dovnitř, byli jsme v údivu,” říká Petr. „Sešli jsme se s paní Holtzerovou, udělali jsme si odhad a potom už to šlo rychle.”

Rodina se nastěhovala a nyní mají celý život na budování dalších detailů. „Jsme tu spokojení, kluci jsou rádi, že mají zahradu. V létě jsme tu měli i bazén. Navíc je skvělé, že když jsme s Petrem v kuchyni, vidíme na ně a víme, že nemůžou utéct na cestu. Jde nám hlavně o pohodu, máme tu klid.”


Zajímá vás více detailů? Máte jiné dotazy? Kontaktujte poradce, který dodal odvahu:Lenka Holtzerová

Lenka Holtzerová

Havířovtelefon:731 489 846zanechat kontaktnajít jiného poradce

Když jsme se poznali, tak těch půjček bylo více. Povídali jsme si o tom, jak je zastavit, a obrat nastal, vše se povedlo. Bydlí nyní ve svém a mají jen půjčku na bydlení. Je radost pracovat, když potom vidíte takové výsledky.

Spočítejte si vlastní půjčku

Chcete dodat odvahu bydlet po svém?Zanechte nám své kontaktní údaje a náš finanční poradce Lenka Holtzerová vám poradí s financováním vašeho bydlení.
Vaše příjmení, minimálně 2 znaky
Vložte existující e-mailovou adresu
Poštovní směrovací číslo (bez mezer)
Zadejte ve tvaru (bez +420) 123456789
Jsem klientem ČMSS
Potvrzuji, že jsem se seznámil s Informačním memorandem
Pro odeslání musíte zaškrtnout
* povinná pole