Novostavba v Uhříněvsi

„Nakonec to byla právě lokalita, která vedle ceny rozhodla o koupi tohoto bytu.“Fotogalerie (6)
1 530 000 Kč2 roky
Jan H., Uhříněves

Sedmatřicetiletý Jan měl vysoké požadavky na bydlení. Aby našel byt, který bude odpovídat jeho představám, velmi dlouho a pečlivě hledal na internetu vhodný projekt. Při brouzdání narazil na návrh novostaveb v Uhříněvsi. „Jedná se o klidnou lokalitu Prahy s výbornou dostupností. Při koupi bytu jsem pořád hodně přemýšlel a vybíral, zda se mi projekty, které si prohlížím, líbí a zda odpovídají tomu, co od bydlení požaduji. Nakonec to byla právě lokalita, která vedle ceny rozhodla o koupi tohoto bytu,“ vypráví Jan. „K čemu jsem potřeboval nejvíc odvahy? K rozhodnutí, že vybraný byt je skutečně ten nejlepší,“ usmívá se.

S papírováním pomáhal Janovi makléř, který mu posléze jako nejlepší řešení financování doporučil úvěr. „Vše se vyřídilo rychle, solventnost i úroková sazba byly atraktivní,“ pochvaluje si Jan.

Ale nebyly to jen smlouvy, které musel po rozhodnutí pořídit si vlastní bydlení Jan řešit: „Došlo pak na sklep, řešení nábytku, výběr kuchyňské linky a v neposlední řadě i na stěhování. Musím ale přiznat, že s rychlostí, kvalitou stavby a vlastně i kupováním nemovitosti jsem nesmírně spojený. Teď už jsem svým pánem, nikomu nemusím platit nájem. Lokalita jižní části Prahy se mi vždy líbila, takže koupí bytu v Uhříněvsi jsem si vlastně splnil svůj sen.“

Byt v novostavbě má 49 m2. Pan Jan jej ještě plánuje vybavit dalším nábytkem.

přečíst celéZobrazit méně
Odvahu dodal poradceKateřina Otavová

Kateřina Otavová

Praha 10telefon:225 227 658zanechat kontaktnajít jiného poradce

„Pan Jan toužil po vlastním bydlení. Díky výhodné nabídce financování přes ČMSS, kterou jsem mu nabídla, může pan Jan spokojeně bydlet bez kompromisů.“

Spočítejte si vlastní půjčku

Chcete dodat odvahu bydlet po svém?Zanechte nám své kontaktní údaje a náš finanční poradce Kateřina Otavová vám poradí s financováním vašeho bydlení.
Vaše příjmení, minimálně 2 znaky
Vložte existující e-mailovou adresu
Poštovní směrovací číslo (bez mezer)
Zadejte ve tvaru (bez +420) 123456789
Jsem klientem ČMSS
Potvrzuji, že jsem se seznámil s Informačním memorandem
Pro odeslání musíte zaškrtnout
* povinná pole