< zpět na seznam výhod
Loutka pro malé nadšence

Loutka Animáček 1+1 za jedinečnou cenu

499 KčSleva končí 31. 12. 2020
Získat slevu
pro všechnyFotogalerie (7)

Animáček

Pořiďte si dvě loutky Animáčka a zaplaťte jen 499 Kč! Animáček  je malá, snadno ovladatelná loutka se kterou si můžete zahrát jakoukoliv postavu. Dá se pomalovat a obléct do kostýmu z kousků látek dle vaší fantazie. Loutky tohoto typu jsou velmi populární ve spoustě školek, tvořivých kroužků a výtvarných dílniček.
Animáček je vstupní branou do světa loutek.

Originální dřevěná hračka

Nechcete investovat do hraček, které se za chvilečku okoukají a rozbijou? Vsaďte na českou tradici, kvalitní materiály a kreativitu svého dítěte. Překvapte potomka hračkou, která pro něj bude mít speciální hodnotu:

  • Máte doma malého šikulu, co rád vyrábí?
  • Chcete podpořit dětskou zručnost a fantazii?
  • Chcete hračku, které si bude potomek vážit?
  • Nebaví vás laciné a nekvalitní hračky zaplavující náš trh?

Vhodné pro děti od 6 do 12 let.

10% sleva na sety na výrobu loutek

Máte doma malého kutila, který miluje vyrábění? Tak mu dopřejte radost z toho, že vytvoří něco smysluplného, funkčního a ještě trvalého – loutku. Nyní totiž máme výhodu na 10% slevu při koupi komponent a setů připravených k výrobě loutek.

 

Dřevěné hračky a loutky

Dřevěné hračky jsou vhodné pro děti všech věkových kategorií, navíc jsou trvalejší, než jejich plastová konkurence. Objevte široký výběr dřevěných hraček a loutek za příznivé ceny, které volně navazují na ty tradiční – dětské hračky našich babiček.

Jak čerpat výhodu?

  1. Přihlaste se, nebo se zaregistrujte
  2. Klikněte na tlačítko Získat slevu
  3. Nakupte na e-shopu


Slevu již máte v košíku aktivovanou. Slevu nelze kombinovat s žádnými dalšími slevami poskytovanými v době návštěvy e-shopu. Platí do vyprodání zásob.


Loutka pro malé nadšenceLoutka pro malé nadšenceLoutka pro malé nadšenceLoutka pro malé nadšenceLoutka pro malé nadšenceLoutka pro malé nadšenceLoutka pro malé nadšence