< zpět na seznam výhod
HAIDY – Špičkové rekuperace PAUL

HAIDY – Špičkové rekuperace PAUL

30+5 %Sleva končí 31. 12. 2017
Omlouváme se, ale tato výhoda je již vyčerpaná.
Připravujeme pro Vás další.
pro všechnyFotogalerie (3)

30+5 % sleva na dodávku rekuperační jednotky PAUL

Získejte výjimečnou 30 % slevu na projektové práce, kterou lze uplatnit při podpisu smlouvy na realizaci systému HAIDY + jako bonus k tomu 5% slevu z celkové ceny zakázky.

Proč rekuperace PAUL od HAIDY?

Společnost HAIDY a.s. se na českém trhu profiluje jako lídr v oboru chytrých domácností. Svým zákazníkům zajišťuje komplexní a kvalifikovanou dodávku inteligentního řízení domu i návazných technických systémů. Je také výhradním dodavatelem rekuperačních jednotek PAUL s nejlepšími technickými parametry na českém trhu.

Rekuperace PAUL je jedničkou na trhu v oblasti rekuperačních jednotek. Díky ní můžete mít ve svém bydlení neustálý přísun čerstvého vzduchu bez tepelných ztrát, které vznikají klasickým větráním. Rekuperace PAUL snižuje trvale náklady na topení, vytváří zdravé životní prostředí a zvyšuje hodnotu nemovitosti.

Haidy a.s. je členem sdružení Czech Deco Team, týmu profesionálů, kteří Váš projekt vymyslí a zajistí od A do Z.

Czech Deco Team

Jak čerpat výhodu?

  1. Přihlaste se, nebo se zaregistrujte
  2. Klikněte na tlačítko Získat slevu
  3. Zadejte e-mail, na který vám bude zaslán slevový voucher
  4. Voucher předložte osobně (vytištěný, nebo na mobilu) v kanceláři Haidy nejpozději před podpisem smlouvy na vámi vybranou realizaci


Každý voucher lze použít pouze jednou. Slevu nelze kombinovat s žádnými dalšími slevami poskytovanými společností HAIDY. Změna parametrů a podmínek slevy vyhrazena.


HAIDY – Špičkové rekuperace PAULHAIDY – Špičkové rekuperace PAULHAIDY – Špičkové rekuperace PAUL