< zpět na seznam výhod
HAIDY – Chytré a úsporné bydlení

HAIDY – Chytré a úsporné bydlení

30+5 %Sleva končí 31. 12. 2017
Omlouváme se, ale tato výhoda je již vyčerpaná.
Připravujeme pro Vás další.
pro všechnyFotogalerie (4)

30+5 % sleva na inteligentní systémy řízení domů a domácností

Získejte výjimečnou 30 % slevu na projektové práce, kterou lze uplatnit při podpisu smlouvy na realizaci systému HAIDY + jako bonus k tomu 5% slevu z celkové ceny zakázky.

Proč inteligentní systémy řízení od HAIDY?

Společnost HAIDY a.s. se na českém trhu profiluje jako lídr v oboru chytrých domácností. Svým zákazníkům zajišťuje komplexní a kvalifikovanou dodávku inteligentního řízení domu i návazných technických systémů. Kromě toho je výhradním dodavatelem rekuperačních jednotek PAUL s nejlepšími technickými parametry na českém trhu.

HAIDY dokáže uspokojit jak běžné zákazníky, kteří chtějí mít komfortní a bezpečnou domácnost, tak i ty nejnáročnější klienty, kteří si potrpí na nejmodernější technologie a chtějí je plně využívat i ve svém bydlení. Díky tomu, že produkty jsou stavěny modulárně, není problém poskytnout systém pouze pro některé vybrané funkce a najít tak řešení na míru opravdu všem s možností do budoucna systém nadále rozšiřovat.

Haidy a.s. je členem sdružení Czech Deco Team, týmu profesionálů, kteří Váš projekt vymyslí a zajistí od A do Z.

Czech Deco Team

Jak čerpat výhodu?

  1. Přihlaste se, nebo se zaregistrujte
  2. Klikněte na tlačítko Získat slevu
  3. Zadejte e-mail, na který vám bude zaslán slevový voucher
  4. Voucher předložte osobně (vytištěný, nebo na mobilu) v kanceláři Haidy nejpozději před podpisem smlouvy na vámi vybranou realizaci


Každý voucher lze použít pouze jednou. Slevu nelze kombinovat s žádnými dalšími slevami poskytovanými společností HAIDY. Změna parametrů a podmínek slevy vyhrazena.


HAIDY – Chytré a úsporné bydleníHAIDY – Chytré a úsporné bydleníHAIDY – Chytré a úsporné bydleníHAIDY – Chytré a úsporné bydlení