< zpět na seznam výhod
Nejlepší elektro spotřebiče

Domácí elektro spotřebiče se slevou

10 %Sleva končí 30. 9. 2018
Omlouváme se, ale tato výhoda je již vyčerpaná.
Připravujeme pro Vás další.
pro všechnyFotogalerie (4)

Vybavte si domácnost nejlepšími spotřebiči

Vstát, uvařit, vyprat, upéct, zchladit, umýt. Jak vypadá váš seznam domácích povinností? Každopádně to nemusí být nuda! S novou myčkou, pračkou, sušičkou nebo třeba parádní americkou chladničkou vám půjde všechno jako po másle. A po práci si jako odměnu uvařte espresso z nového vestavného kávovaru. Pohoda jako v Itálii! Volně stojící a vestavné domácí spotřebiče nyní získáte se slevou 10 %. Kompletní nabídku hledejte na www.kasa.cz/cmss.

Využijte slevu na vestavěné i volně stojící spotřebiče

Kasa.cz patří mezi největší e-shopy na českém trhu. Svým zákazníkům nabízíme kompletní sortiment zahradní techniky, vybavení do dílny, sportovního zboží, chovatelských potřeb, dětského vybavení, elektra a spoustu dalších doplňků pro volný čas a zábavu. Kromě široké nabídky atraktivních produktů klademe na Kasa.cz velký důraz na pohodlí našich zákazníků. Nabízíme jim proto pestrou škálu nadstandardních služeb a zákaznického servisu. Tyto služby zahrnují mimo jiné rozšířené pojištění, nákup na splátky nebo navíc osobní odběr zdarma ve více než 90 výdejních místech KasaPOINT v celé ČR.

Jak čerpat výhodu?

  1. Přihlaste se, nebo se zaregistrujte
  2. Klikněte na tlačítko získat slevu
  3. Vyberte možnost pro zaslání kódu (e-mail, SMS, slevový kupon)
  4. Při nákupu na www.kasa.cz/cmss vložte slevový kód do kolonky „Uplatnit slevu“ v 1. kroku vaší objednávky a sleva se vám automaticky odečte.  

                       
Akce platí v období 1. 9.–30. 9. 2018 na volně stojící a vestavné domácí spotřebiče. Slevu nelze sčítat ani kombinovat s dalšími speciálními slevami a nevztahuje se na bazarové položky. Sleva bude odečtena z aktuálních cen e-shopu.


Nejlepší elektro spotřebičeNejlepší elektro spotřebičeNejlepší elektro spotřebičeNejlepší elektro spotřebiče