< zpět na seznam výhod
Nejlepší elektro spotřebiče

Domácí elektro spotřebiče se slevou

10 %Sleva končí 30. 11. 2018
Omlouváme se, ale tato výhoda je již vyčerpaná.
Připravujeme pro Vás další.
pro všechnyFotogalerie (4)

Zpříjemněte si život novými spotřebiči

Potřebujete novou chladničku, do které se vejdou čerstvé potraviny pro celou rodinu? Nebaví vás věšet mokré prádlo a toužíte po sušičce prádla? Nebo se chcete konečně zbavit otravného mytí nádobí? Máme pro vás řešení. Vybrané pračky, sušičky prádla, myčky, chladničky a mrazničky nyní získáte se slevou 10 %. Kompletní nabídku hledejte na www.kasa.cz/cmss.

Využijte slevu na velké domácí spotřebiče

Kasa.cz patří mezi největší e-shopy na českém trhu. Svým zákazníkům nabízíme kompletní sortiment elektra, zahradní techniky, vybavení do dílny a spoustu dalších doplňků pro volný čas a zábavu. Kromě široké nabídky atraktivních produktů klademe na Kasa.cz velký důraz na pohodlí našich zákazníků. Nabízíme jim proto pestrou škálu nadstandardních služeb a zákaznického servisu. Tyto služby zahrnují mimo jiné rozšířené pojištění, nákup na splátky nebo navíc osobní odběr zdarma ve více než 90 výdejních místech KasaPOINT v celé ČR.

Jak čerpat výhodu?

  1. Přihlaste se, nebo se zaregistrujte
  2. Klikněte na tlačítko získat slevu
  3. Vyberte možnost pro zaslání kódu (e-mail, SMS, slevový kupon)
  4. Při nákupu na www.kasa.cz/cmss vložte slevový kód do kolonky „Uplatnit slevu“ v 1. kroku vaší objednávky a sleva se vám automaticky odečte.  

                       
Akce platí v období 1. 10. - 30. 11. 2018 na vybrané pračky, sušičky prádla, myčky, chladničky a mrazničky. Slevu nelze sčítat ani kombinovat s dalšími speciálními slevami a nevztahuje se na bazarové položky. Sleva bude odečtena z aktuálních cen e-shopu.


Nejlepší elektro spotřebičeNejlepší elektro spotřebičeNejlepší elektro spotřebičeNejlepší elektro spotřebiče