< zpět na seznam výhod
Nové TV se slevou

Vychutnejte si filmy v top kvalitě se slevou

10 %Sleva končí 31. 1. 2019
Omlouváme se, ale tato výhoda je již vyčerpaná.
Připravujeme pro Vás další.
pro všechnyFotogalerie (4)

Do nového roku s novou TV

Před televizí tráví většina z nás spoustu času. Dopřejte si prvotřídní podívanou plnou detailů díky TV vybavené špičkovou obrazovkou a nejmodernějšími technologiemi. Na Kasa.cz vám nyní dáme 10% slevu na vybrané televize a také na jejich příslušenství, jako jsou držáky na stěnu, propojovací kabely nebo třeba univerzální dálkové ovladače. Kompletní nabídnu najdete na www.kasa.cz/cmss.

Vychutnejte si filmy v nejlepší kvalitě

Kasa.cz patří mezi největší e-shopy na českém trhu. Svým zákazníkům nabízíme kompletní sortiment zahradní techniky, vybavení do dílny, sportovního zboží, chovatelských potřeb, dětského vybavení, elektra a spoustu dalších doplňků pro volný čas a zábavu. Kromě široké nabídky atraktivních produktů klademe na Kasa.cz velký důraz na pohodlí našich zákazníků. Nabízíme jim proto pestrou škálu nadstandardních služeb a zákaznického servisu. Tyto služby zahrnují mimo jiné rozšířené pojištění, nákup na splátky nebo navíc osobní odběr zdarma ve více než 90 výdejních místech KasaPOINT v celé ČR.

Jak čerpat výhodu?

  1. Přihlaste se, nebo se zaregistrujte
  2. Klikněte na tlačítko zobrazit kód
  3. Vyberte možnost pro zaslání kódu (e-mail, SMS, slevový kupon)
  4. Při nákupu na www.kasa.cz/cmss vložte slevový kód do kolonky „Uplatnit slevu“ v 1. kroku vaší objednávky a sleva se vám automaticky odečte.  

                       
Akce platí v období 1.–31. 1. 2019 na vybrané televize a příslušenství k TV. Slevu nelze sčítat ani kombinovat s dalšími speciálními slevami a nevztahuje se na bazarové položky. Sleva bude odečtena z aktuálních cen e-shopu.


Dnes objednáte a vyzvednete zdarmaOsobní odběr zdarmaPohodlná reklamace na výdejním místěZaplatíte při převzetí