< zpět na seznam výhod
Velké domácí spotřebiče se slevou

Všechny velké domácí spotřebiče se slevou

10 %Sleva končí 30. 9. 2019
Omlouváme se, ale tato výhoda je již vyčerpaná.
Připravujeme pro Vás další.
pro všechnyFotogalerie (4)

Je čas na nové pomocníky v domácnosti

Dosluhuje vám stará pračka? Potřebujete si vybavit kuchyň novou lednicí? Nebo už se dlouhou dobu přesvědčujete o tom, že je potřeba pořídit si novou myčku nádobí?
Pro taková rozhodnutí nastává ideální čas. Velké domácí spotřebiče nyní na kasa.cz získáte s 10% slevou. Kompletní nabídku hledejte
na www.kasa.cz/cmss.

Kasa.cz patří mezi největší e-shopy na českém trhu. Svým zákazníkům nabízíme kompletní sortiment elektra, zahradní techniky, vybavení do dílny a spoustu dalších doplňků pro volný čas a zábavu. Kromě široké nabídky atraktivních produktů klade Kasa.cz velký důraz na pohodlí svých zákazníků. Nabízí jim proto pestrou škálu nadstandardních služebzákaznického servisu. Tyto služby zahrnují mimo jiné rozšířené pojištění, nákup na splátky nebo navíc osobní odběr zdarma ve více než 120 výdejních místech KasaPOINT v celé ČR.

Jak čerpat výhodu?

  1. Přihlaste se, nebo se zaregistrujte
  2. Klikněte na tlačítko získat slevu
  3. Vyberte možnost pro zaslání kódu (e-mail, SMS, slevový kupon)
  4. Při nákupu na www.kasa.cz/cmss vložte slevový kód do kolonky „Uplatnit slevu“ v 1. kroku vaší objednávky a sleva se vám automaticky odečte.  

                       
Akce platí v obodbí 1. - 30. 9. 2019 na sortiment kategorie Velké domácí spotřebiče včetně vestavných. Slevu nelze sčítat ani kombinovat s dalšími speciálními slevami a nevztahuje se na bazarové položky. Sleva bude odečtena z aktuálních cen e-shopu.


Velké domácí spotřebiče se slevouVelké domácí spotřebiče se slevouVelké domácí spotřebiče se slevouVelké domácí spotřebiče se slevou