< zpět na seznam výhod
Velké domácí spotřebiče se slevou

Sleva na velké domácí spotřebiče

10 %Sleva končí 31. 7. 2018
Tato výhoda bohužel již skončila. Novou výhodu naleznete zde.
pro všechnyFotogalerie (4)

Vybavte si v létě domácnost novými spotřebiči

Kdo by odolal doma připravovaným nanukům? Nebo vychlazenému melounu? V letním parnu se v kuchyni hodí kvalitní mraznička. A nejen ta. Potřebujete novou ledničku, pračku nebo sušičku? Všechny velké domácí spotřebiče nyní získáte se slevou 10 %. Kompletní nabídku hledejte na www.kasa.cz/cmss.

Kasa.cz patří mezi největší e-shopy na českém trhu. Svým zákazníkům nabízíme kompletní sortiment zahradní techniky, vybavení do dílny, sportovního zboží, chovatelských potřeb, dětského vybavení, elektra a spoustu dalších doplňků pro volný čas a zábavu. Kromě široké nabídky atraktivních produktů klademe na Kasa.cz velký důraz na pohodlí našich zákazníků. Nabízíme jim proto pestrou škálu nadstandardních služeb a zákaznického servisu. Tyto služby zahrnují mimo jiné rozšířené pojištění, nákup na splátky nebo navíc osobní odběr zdarma ve více než 90 výdejních místech KasaPOINT v celé ČR.

Jak čerpat výhodu?

  1. Přihlaste se, nebo se zaregistrujte
  2. Klikněte na tlačítko získat slevu
  3. Vyberte možnost pro zaslání kódu (e-mail, SMS, slevový kupon)
  4. Při nákupu na www.kasa.cz/cmss vložte slevový kód do kolonky „Uplatnit slevu“ v 1. kroku vaší objednávky a sleva se vám automaticky odečte.  

                       
Akce platí v obodbí 1.–31. 7. 2018 na kompletní sortiment kategorie Velké domácí spotřebiče. Slevu nelze sčítat ani kombinovat s dalšími speciálními slevami a nevztahuje se na bazarové položky. Sleva bude odečtena z aktuálních cen e-shopu.


Velké domácí spotřebiče se slevouVelké domácí spotřebiče se slevouVelké domácí spotřebiče se slevouVelké domácí spotřebiče se slevou