< zpět na seznam výhod
Nejlepší elektro spotřebiče

Noví pomocníci nejen pro jarní detox

10 %Sleva končí 30. 4. 2019
Omlouváme se, ale tato výhoda je již vyčerpaná.
Připravujeme pro Vás další.
pro všechnyFotogalerie (4)

Příroda se probouzí, přidejte se k ní

Užijte si jaro na plno! S pomocníky do kuchyně si umícháte lahodné ovocné i zeleninové smoothie. Jarní detox tak zvládnete levou zadní. Kryjeme vám záda i v případě, že jste se rozhodli pustit do generálního úklidu s novým vysavačem. A v naší nabídce nechybí ani fény, elektrické kartáčky a další spotřebiče pro vaši krásu. Stačí si vybrat. Malé domácí spotřebiče nyní u nás získáte s 10% slevou. Kompletní nabídku hledejte na www.kasa.cz/cmss.

Využijte slevu na malé domácí spotřebiče

Kasa.cz patří mezi největší e-shopy na českém trhu. Svým zákazníkům nabízíme kompletní sortiment elektra, zahradní techniky, vybavení do dílny a spoustu dalších doplňků pro volný čas a zábavu. Kromě široké nabídky atraktivních produktů klademe na Kasa.cz velký důraz na pohodlí našich zákazníků. Nabízíme jim proto pestrou škálu nadstandardních služeb a zákaznického servisu. Tyto služby zahrnují mimo jiné rozšířené pojištění, nákup na splátky nebo navíc osobní odběr zdarma ve více než 90 výdejních místech KasaPOINT v celé ČR.

Jak čerpat výhodu?

  1. Přihlaste se, nebo se zaregistrujte
  2. Klikněte na tlačítko získat slevu
  3. Vyberte možnost pro zaslání kódu (e-mail, SMS, slevový kupon)
  4. Při nákupu na www.kasa.cz/cmss vložte slevový kód do kolonky „Uplatnit slevu“ v 1. kroku vaší objednávky a sleva se vám automaticky odečte.  

                       
Akce platí v obodbí 1.–30. 4. 2019 na kompletní sortiment kategorie Malé domácí spotřebiče. Slevu nelze sčítat ani kombinovat s dalšími speciálními slevami a nevztahuje se na bazarové položky.  Sleva bude odečtena z aktuálních cen e-shopu.


Nejlepší elektro spotřebičeNejlepší elektro spotřebičeNejlepší elektro spotřebičeNejlepší elektro spotřebiče