< zpět na seznam výhod
Trampolíny za super cenu!

Trampolíny Marimex se slevou

10 %Sleva končí 31. 8. 2019
Omlouváme se, ale tato výhoda je již vyčerpaná.
Připravujeme pro Vás další.
pro všechnyFotogalerie (2)

Udělejte radost dětem i sobě

Děti trampolíny prostě milují. Trampolíny Marimex patří mezi nejprodávanější a nejoblíbenější trampolíny v České republice. Vynikají kvalitou a bezpečností – jako jedny z mála mají vnitřní bezpečnostní síť. Nákupní rádce Heureka.cz vyhodnotil trampolínu Marimex 305 cm jako produkt roku.

Pořiďte si domů trampolínu! Z už tak příznivých cen teď můžete mít ještě 10% slevu... Marimex nabízí domácí i zahradní trampolíny, tak se připravte na léto s předstihem.

Marimex.cz

Na českém trhu působí od roku 1993.  Kromě bazénů nabízí také bazénové příslušenství, chemii a další věci potřebné k bezchybnému fungování vašich bazénů. Potěšit vás může také nabídka trampolín či infrasaun. Většinu sortimentu si můžete prohlédnout a vyzkoušet v prodejním showroomu na pražské Libuši. Na ploše přesahující 500 metrů čtverečních je vystavena spousta bazénů, trampolín, infrasaun, relaxační techniky a dalšího příslušenství. V zimě můžete vyzkoušet některý z modelů infrasaun, zatímco v létě je pro vás připravena široká nabídka bazénů a trampolín.

Jak čerpat výhodu?

  1. Přihlaste se, nebo se zaregistrujte
  2. Klikněte na tlačítko Získat slevu
  3. Vyberte možnost pro zaslání kódu (e-mail, SMS)
  4. Při nákupu na www.marimex.cz zadejte svůj kód v košíku do pole „Slevový kupon“ a cena na objednávce bude automaticky snížena
Trampolíny za super cenu!Trampolíny za super cenu!