< zpět na seznam výhod
Montáž venkovních rolet Almma zdarma

Kupte rolety Almma, namontujeme je

montáž rolet zdarmaSleva končí 31. 12. 2019
Omlouváme se, ale tato výhoda je již vyčerpaná.
Připravujeme pro Vás další.
Pro klienty ČMSSFotogalerie (4)

Montáž rolet zdarma

Objednejte si jakékoli hliníkové venkovní rolety (s výjimkou bezpečnostních rolet Sejfalm) a získáte jejich montáž zcela zdarma.

Venkovní rolety přinášejí kromě své primární funkce, kterou je stínění, také úsporu energie, ochranu před vnějším hlukem, nepříznivým počasím a zvědavými pohledy zvenčí. Velmi důležitá je také jejich bezpečnostní funkce – pro nezvané hosty tvoří další překážku pro vniknutí dovnitř. 

Venkovní rolety nejsou jen výsadou novostaveb, ale montují se i na starší domy. Využijte jedinečnou možnost profesionální montáže zdarma. 

Jak čerpat výhodu?

  1. Přihlaste se nebo se zaregistrujte
  2. Klikněte na tlačítko Získat službu
  3. Vyberte možnost pro zaslání kódu (e-mail, SMS, pdf voucher)
  4. Uvedený voucher nebo kód předložte obchodníkovi nejpozději před zpracováním cenové nabídky (pro zahrnutí nulové položky za montáž).

Při poptávce přes webový formulář uvádějte číslo kódu do poznámky. Akce se vztahuje na veškeré venkovní hliníkové rolety kromě bezpečnostních rolet SEJFALM. Slevu lze uplatnit pouze v krajích: Praha, Středočeský, Jihočeský, Plzeňský, Karlovarský a Ústecký. Slevu nelze kombinovat s jinými slevami.


Montáž venkovních rolet Almma zdarmaMontáž venkovních rolet Almma zdarmaMontáž venkovních rolet Almma zdarmaMontáž venkovních rolet Almma zdarma