< zpět na seznam výhod
Elektrospotřebiče do vaší kuchyně

Elektrospotřebiče se slevou

15 %Sleva končí 30. 6. 2018
Tato výhoda bohužel již skončila. Novou výhodu naleznete zde.
pro všechnyFotogalerie (4)

Kvalitní pomocníci do kuchyně

Usnadněte si každodenní přípravu jídel díky kvalitním kuchyňským pomocníkům. S přípravou snídaně pomůže nenahraditelný opékač či rychlovarná konvice, stoupencům zdravého životního stylu zlepší ranní náladu mixér na smoothie. Mixéry jsou zase nepostradatelné při přípravě celé řady jídel, obzvlášť, pokud máte děti... Využijte 15% slevy a udělejte radost sobě a své rodině.

Potten & Pannen – Staněk již 25 let přináší to nejlepší do vaší kuchyně

Povýšit vaření, stolování a vše, co se děje (nejen) v kuchyni na výsostné umění. Zkušeným profesionálům i nadšeným amatérům dát do rukou dokonalé nástroje z produkce těch nejlepších světových značek, na jejichž kvalitu se mohou bezvýhradně spolehnout. S touto smělou vizí vstoupila v roce 1992 na trh ryze česká společnost Potten & Pannen – Staněk. Během 25 let existence se vypracovala na výjimečnou pozici elitního importéra kuchyňských a domácích potřeb a designově orientovaných výrobků.

Jak čerpat výhodu?

  1. Přihlaste se, nebo se zaregistrujte
  2. Klikněte na tlačítko Získat výhodu
  3. Vyberte možnost pro zaslání kódu (e-mail, SMS), nebo přejděte na web partnera
  4. Při nákupu v e-shopu www.vasekuchyne.cz zadejte svůj slevový kód a při placení Vám bude odečtena sleva ve výši 15 %. Sleva neplatí na akční a zlevněné zboží, slevy se nesčítají.

Elektrospotřebiče do vaší kuchyněElektrospotřebiče do vaší kuchyněElektrospotřebiče do vaší kuchyněElektrospotřebiče do vaší kuchyně