< zpět na seznam výhod
Pračky, myčky, sušičky a chladničky se slevou

Pračky, myčky a ledničky se slevou

10 %Sleva končí 31. 3. 2018
Omlouváme se, ale tato výhoda je již vyčerpaná.
Připravujeme pro Vás další.
pro všechny

10% sleva na všechny pračky, myčky, sušičky a chladničky

Pračky, sušičky prádla, myčky nádobí, chladničky – dokážete si život bez nich představit? Beznámrazové chladničky šetří energii, mytí nádobí v ruce už také odzvonilo. Chytré pračky samy přizpůsobí teplotu a délku praní podle množství, sušičky vás zbaví žehlení i věčného otazníku, kam doma s mokrým prádlem.

Ať už tedy vybavujete novou domácnost, rekonstruujete, nebo prostě jen některý ze spotřebičů vypověděl službu, využijte speciální 10% slevy na pračku, sušičku, myčku či chladničku dle vašeho vlastního výběru. Širokou nabídku spotřebičů za zvýhodněnou cenu najdete na www.euronics.cz/ziskejteulisky.

Proč nakupovat elektro v Euronics?

Euronics patří k největším prodejcům elektra všeho druhu, od spotřebičů do domácnosti, přes zábavu, až po dílnu a zahradu. Ve svém sortimentu nabízí přes 60 světových značek, které můžete zakoupit v e-shopu i ve více než 120 prodejnách po celé České republice.
Při objednávce online si navíc své zboží můžete osobně vyzvednout již za 60 minut a zdarma!

Jak čerpat výhodu?

  1. Přihlaste se, nebo se zaregistrujte
  2. Klikněte na tlačítko získat slevu
  3. Vyberte možnost pro zaslání kódu (e-mail, SMS, slevový kupon)
  4. Při nákupu v e-shopu www.euronics.cz/ziskejteulisky vložte slevový kód v 1. kroku objednávky do kolonky „Uplatnit slevu“.


Slevový kód lze použít jen jednou, nelze kombinovat s jinými slevami. Nabídka neplatí na akční, letákové a výprodejové zboží.