< zpět na seznam výhod

20% SLEVA na nákup produktů TESCOMA

20 %Sleva končí 28. 2. 2018
Omlouváme se, ale tato výhoda je již vyčerpaná.
Připravujeme pro Vás další.
pro všechnyFotogalerie (4)

Vybavte si kuchyň u Tescomy

Využijte jedinečnou příležitost a nakupte zboží ve Značkovém eshopu TESCOMA nebo v Prodejních centrech TESCOMA se slevou 20 %. Vybírat můžete ze širokého sortimentu pánví, nožů, hrnců a dalších vychytávek, se kterými se vaření promění v radost. Sleva platí při nákupu nad 500 Kč.

Ve Značkovém eshopu TESCOMA získáte při nákupu nad 999 Kč navíc dopravu ZDARMA!

S výrobky TESCOMA máte jistotu, že kupujete prvotřídní kvalitu a perfektní zpracování v originálním designu za příznivé ceny. Více na www.eshop.tescoma.cz.

TESCOMA je ryze česká firma, která patří k předním světovým výrobcům kuchyňského vybavení. Zabývá se vývojem, výzkumem, designem a následně prodejem značkových kuchyňských potřeb.

Jak čerpat výhodu?

  1. Přihlaste se, nebo se zaregistrujte
  2. Klikněte na tlačítko Získat slevu
  3. Vyberte možnost pro vygenerování kódu (SMS, e-mail)
  4. Váš slevový kód uplatníte při nákupu ve Značkovém eshopu TESCOMA zadáním v objednávce do kolonky pro slevový kupon nebo předložením kódu v Prodejních centrech TESCOMA


Sleva platí při nákupu nad 500 Kč a nevztahuje se na akční (již zlevněné) zboží a dárkové poukazy.
Slevový kód lze uplatnit pouze ve Značkovém eshopu TESCOMA (www.eshop.tescoma.cz) a v Prodejních centrech TESCOMA (www.tescoma.cz/prodejny).


20% SLEVA na nákup produktů TESCOMA 20% SLEVA na nákup produktů TESCOMA 20% SLEVA na nákup produktů TESCOMA 20% SLEVA na nákup produktů TESCOMA