< zpět na seznam výhod
Sleva 15 % na kvalitní dveře se zárubní

Dveře Lotos, Mera a Talia za akční ceny

15 %Sleva končí 31. 8. 2017
Omlouváme se, ale tato výhoda je již vyčerpaná.
Připravujeme pro Vás další.
pro soutěžícíFotogalerie (4)

Sleva na kvalitní dveře se zárubní

Každý, kdo se rozhodne rekonstruovat nebo už staví nový dům, by měl myslet na to, jak bude vypadat jeho interiér za pár let a vybírat zařízení tak, aby nezevšednělo a bylo stále moderní a pěkné. A proto Sapeli nabízí své 3 nejoblíbenější a zároveň nejmodernější řady LOTOS , MERA a TALIA s jedinečnou slevou 15%, když je koupíte v kompletu se zárubní.

Dveře LOTOS jsou velice elegantní a jejich znakem jsou kovové proužky ve stříbrném či černém provedení. TALIA jsou dveře s bezrámovým zasklením a budou samy krásným obrazem ve zdi. Dveře MERA jsou vhodné pro vyznavače jednoduchého, funkcionalistického stylu.

Originální interiérové dveře na míru

V nabídce Sapeli dále najdete 18 modelových řad, stovky přírodních i umělých povrchů, různé systémy otevírání (otočné, posuvné, skládací) – zkrátka u nás si vybere každý. Každou zakázku řeší jako originál, nevyrábí dveře na sklad.

  • 100 let tradice
  • 5 let záruky
  • 165 000 dveří ročně
 

Jak čerpat výhodu?

  1. Přihlašte se, nebo se zaregistrujte
  2. Klikněte na tlačítko Získat výhodu
  3. Zvolte si možnost pro vygenerování PDF voucheru
  4. Při nákupu předložte voucher

Voucher lze uplatnit na kterékoliv kamenné prodejně SAPELI CENTRUM nebo SAPELI POINT.
Podmínkou je vytištěný unikátní kód, který odevzdáte prodejci. Slevový kupón nelze uplatnit zpětně. Sleva je platná jen pro koncové zákazníky. Slevu je možné kombinovat s celoročními nabídkami SAPELI k 25 letům výročí firmy – bezfalc zdarma a prodloužené dveře bez příplatku. Slevu nelze kombinovat s akční nabídkou Magnetický zámek ZDARMA u ČMSS.


Sleva 15 % na kvalitní dveře se zárubníSleva 15 % na kvalitní dveře se zárubníSleva 15 % na kvalitní dveře se zárubníSleva 15 % na kvalitní dveře se zárubní