< zpět na seznam výhod
Magnetický zámek ke dveřím sapeli zdarma

Ke dveřím magnetický zámek

ZdarmaSleva končí 31. 12. 2017
Omlouváme se, ale je již vyčerpáno.
pro klientyFotogalerie (4)

Chcete magnetický zámek zdarma?

Kupte si dveře + zárubeň značky SAPELI

Magnetické zámky zajistí tiché zavírání bez bouchání dveří i bez použití kliky. Oceníte je i po designové stránce, neboť hrana dveří zůstane hladká a střelka zámku zůstává skryta i při otevřených dveřích. Zámek funguje na principu magnetu, kdy střelka až při dovření dveří vyskočí do protiplechu v zárubni a spolehlivě zajistí dveře proti otevření.

Originální interiérové dveře na míru

V nabídce najdete 18 modelových řad, stovky přírodních i umělých povrchů, různé systémy otevírání (otočné, posuvné, skládací) – zkrátka u nás si vybere každý. Každou zakázku řeší jako originál, nevyrábí dveře na sklad.

  • 100 let tradice
  • 5 let záruky
  • 165 000 dveří ročně

Jak čerpat výhodu?

  1. Přihlaste se, nebo se zaregistrujte
  2. Klikněte na tlačítko Získat výhodu
  3. Zvolte si možnost pro vygenerování PDF voucheru
  4. Při nákupu předložte voucher

Voucher lze uplatnit na kterékoliv kamenné prodejně SAPELI CENTRUM nebo SAPELI POINT.

Podmínkou je vytištěný unikátní voucher, který odevzdáte prodejci. Voucher nelze uplatnit zpětně. Voucher platí pouze při nákupu kompletu dveře + zárubeň, nevztahuje se na dveře a zárubně kategorie Praktik a na dveře ve fólii. Voucher je nutné uplatnit před sepsáním kupní smlouvy. Voucher platí na množství dveří odpovídající běžné domácnosti. Voucher nelze kombinovat s jinými akcemi.


Magnetický zámek ke dveřím sapeli zdarmaMagnetický zámek ke dveřím sapeli zdarmaMagnetický zámek ke dveřím sapeli zdarmaMagnetický zámek ke dveřím sapeli zdarma