< zpět na seznam výhod
SCANquilt sortiment se slevou 15 %

Kupte SCANquilt nad 1500 Kč se slevou

15 %Sleva končí 31. 5. 2018
Omlouváme se, ale tato výhoda je již vyčerpaná.
Připravujeme pro Vás další.
pro klientyFotogalerie (4)

SCANquilt ...styl mého domova

Nakupujte s 15% slevou:
Stačí získat speciální kód výhody, vybrat zboží nad 1500 Kč a sleva je vaše!

Naší snahou je přinášet inspiraci, hravost a hezkou pohodu do Vašich domovů. Pečlivě proto vybíráme a dotváříme kolekce předních světových návrhářů a přinášíme moderní i tradiční vzory na ložní povlečení v barevnostech, které by se Vám líbily. Jejich nejširší nabídku více než 600 vzorů naleznete v prodejnách SCANquilt a část i v našem e-shopu.

Nealergenní přikrývky a polštáře SCANquilt jsou více než dvacet let vyráběny s nejvyšší péčí. Stálou oblibu si získaly pro svoji trvanlivost, příjemný omak a vysokou kvalitu používaných materiálů i zpracování.

Froté doplňky ovlivňují atmosféru každého domova a mohou Vám zpříjemnit začátek nového dne. Hned od rána se nechte hýčkat hebkými ručníky a osuškami, které si můžete vyladit podle odstínu Vašich obkladů. Vyberte každému členu rodiny barvu, kterou má rád a bude jen jeho. Manželovi elegantní černé ručníky KLASIK, pro sebe měkké smetanové BAMBOO, teenagerům "washed out" oprané osušky EFEKT ... a až půjdete na pláž, nezapomeňte s sebou pořádnou plážovou osušku.

Jak čerpat výhodu?

  1. Přihlašte se, nebo se zaregistrujte
  2. Klikněte na tlačítko Získat slevu
  3. Vyberte možnost pro zaslání kódu (e-mail, SMS, PDF voucher), nebo přejděte na web partnera
  4. Váš voucher, nebo kód v mobilu předložte prodejci při nákupu, nebo zadejte kód v e-shopu


Slevy nelze sčítat, akce neplatí na již zlevněné produkty. Sleva se vztahuje na nákup na prodejnách i v e-shopu SCANquilt. Výhodu lze využít při předložení barevného nebo černobílého tištěného kupónu nebo kódu v mobilu na prodejně, nebo zadáním kódu v e-shopu.


SCANquilt sortiment se slevou 15 %SCANquilt sortiment se slevou 15 %SCANquilt sortiment se slevou 15 %SCANquilt sortiment se slevou 15 %