< zpět na seznam výhod
Nejlepší elektro spotřebiče

Elektrospotřebiče včetně vestaveb sleva

10 %Sleva končí 31. 5. 2019
Omlouváme se, ale tato výhoda je již vyčerpaná.
Připravujeme pro Vás další.
pro všechnyFotogalerie (4)

Je čas na nové pomocníky v domácnosti

Dosluhuje vám stará pračka? Potřebujete si vybavit kuchyň novou lednicí? Nebo už se dlouhou dobu přesvědčujete o tom, že je potřeba pořídit si novou myčku nádobí? Pro taková rozhodnutí nastává ideální čas. Velké domácí spotřebiče nyní u nás získáte s 10% slevou. Kompletní nabídku hledejte na www.kasa.cz/cmss.

Sleva 10% na vybrané pračky, sušičky, chladničky, mrazničky, včetně vestaveb

Kasa.cz patří mezi největší e-shopy na českém trhu. Svým zákazníkům nabízíme kompletní sortiment elektra, zahradní techniky, vybavení do dílny a spoustu dalších doplňků pro volný čas a zábavu. Kromě široké nabídky atraktivních produktů klademe na Kasa.cz velký důraz na pohodlí našich zákazníků. Nabízíme jim proto pestrou škálu nadstandardních služeb a zákaznického servisu. Tyto služby zahrnují mimo jiné rozšířené pojištění, nákup na splátky nebo navíc osobní odběr zdarma ve více než 90 výdejních místech KasaPOINT v celé ČR.

Jak čerpat výhodu?

  1. Přihlaste se, nebo se zaregistrujte
  2. Klikněte na tlačítko získat slevu
  3. Vyberte možnost pro zaslání kódu (e-mail, SMS, slevový kupon)
  4. Při nákupu na www.kasa.cz/cmss vložte slevový kód do kolonky „Uplatnit slevu“ v 1. kroku vaší objednávky a sleva se vám automaticky odečte.  

                       
Akce platí v období 1. 5. - 31. 5. 2019 na sortiment kategorie Velké domácí spotřebiče včetně vestavných. Slevu nelze sčítat ani kombinovat s dalšími speciálními slevami a nevztahuje se na bazarové položky. Sleva bude odečtena z aktuálních cen e-shopu.


Nejlepší elektro spotřebičeNejlepší elektro spotřebičeNejlepší elektro spotřebičeNejlepší elektro spotřebiče