< zpět na seznam výhod

VIP servis na NejŘemeslníci.cz

VIP kartaSleva končí 30. 6. 2016
Omlouváme se, ale je již vyčerpáno.
Pro klienty ČMSSFotogalerie (5)

Hledáte zedníky, elektrikáře, malíře, hodinového manžela nebo někoho, kdo vám zrealizuje rekonstrukci koupelny? Díky členství ve věrnostním programu Ziskejteulisky.cz, se stanete držitelem VIP servisu, který můžete využít ihned po načerpání výhody. Následně vám bude zaslána VIP Karta od portálu NejŘemeslníci.cz

 

Držitelům VIP karty jsme připravili speciální péči, díky ní stačí zadat poptávku na portálu NejŘemeslníci.cz a pak si třeba klidně dát kafíčko a čekat. My se vám obratem ozveme, zjistíme podrobnosti k vaší poptávce, provedeme vás celým systémem a pomůžeme vám v každém kroku při výběru toho nejlepšího řemeslníka, který odvede svojí práci k vaší spokojenosti.

 

Jako držitel VIP karty budete mít tento přednostní přístup po dobu 3 měsíců od registrace na portálu NejŘemeslníci.cz. VIP servis je možné uplatnit do 30. 6. 2015.

 

Internetový portál NejŘemeslníci.cz Vám pomůže najít osvědčené řemeslníky všech stavebních profesí na základě ověřených referencí. Stačí, když zadáte poptávku a systém osloví firmy podle oboru, hodnocení a vzdálenosti tak, abyste co nejrychleji dostali 3 až 5 nabídek od spolehlivých firem. 

 

Jak čerpat výhodu?

Jako držitel VIP servisu budete mít přednostní přístup po dobu 3 měsíců od registrace na portálu NejŘemeslníci.cz. VIP servis je možné uplatnit do 15. 12. 2015.


VIP servis na NejŘemeslníci.czVIP servis na NejŘemeslníci.czVIP servis na NejŘemeslníci.czVIP servis na NejŘemeslníci.czVIP servis na NejŘemeslníci.cz