Liščí zóna odvahy

Obujte se do toho s námi a pojďte si zasoutěžit a strávit příjemné odpoledne
#sodvahou2019

Přijďte se podívat, zúčastnit a hrát o ceny!

Až do konce října nás najdete s Liščí zónou odvahy na rozličných festivalech, akcích a oslavách po celé České republice. Můžete si u nás vyzkoušet vylézt na vrchol nafukovací horolezecké stěny, odnést si jako vzpomínku fotku odvahy a pro nejmenší návštěvníky připravujeme oblíbené malování na obličej.

Nejbližší akce

Kolín Beach3. 8. 2019, 10:00–19:00Přijďte se v sobotu podívat na Karlovo náměstí, kde se koná sportovní turnaj Kolín Beach Soccer. Doprovodný program myslí i na naše nejmenší :) Zkrátka akce jako stvořená pro rodiny s dětmi různého ...Stránky akce Detail akce
Létofest 2019 – Olomouc3. 8. 2019, 13:00–18:00Ani Olomouc nemine Létofest se svým víkendovým prgramem. Festival startuje po poledni a lineup oblíbených hvězd se nezastaví až do pozdního večera. K tomu samozřejmě nebude chybět bohatý doprovodný ...Akce na facebooku Stránky akce Detail akce Všechny akce

Video z naší první akce

Nebuďte smutní, jestli jste nenašli vhodnou akci poblíž svého bydliště. Seznam budeme postupně aktualizovat a doplňovat, určitě nepřijdete zkrátka, chystáme totiž výpravy do různých koutů České republiky, tak stačí nás sledovat :)

A jak to bude probíhat?

Stačí, když v průběhu vybraných akcích navštívíte i zónu ČMSS a věnujete pár minut Liščímu zástupci. Zaregistruje vás do soutěže a položí vám soutěžní otázky. Vám už pak jen na e-mail dorazí potvrzení o účasti v soutěži na akci, kterou jste navštívili.

Hlavní ceny

Výherce losujeme každý měsíc

Ostatní ceny

Pro 15 vylosovaných na každé akci máme například

Tričko
Šátek
Termo vak
Náramek